Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

Слухові стаціонарні відповіді (ASSR) – електрофізіологічний тест, крива якого відповідає огинаючій періодично повторених вузькополосних стимулів. Стимули можуть складатися з чистих тонів, модульованих за амплітудою та / або частотою, повторюючихся відфільтрованих кородких стимулів або повторюючихся трелей з обмеженою полосою пропускання.

Вузькополосна стимуляція дозволяє одночасно досліджувати одну або кілька частот на одному або на обох вухах. Якщо досліджуються одночасно кілька частот, використовується різна частота стимуляції так, щоб відповіді ASSR могли бути виявлені на кожній частоті окремо. Sentiero - Impedance - розміщення електродів для КСВП / ASSR

Якість запису ASSR залежить від місцезнаходження електродів на шкірі голови, зазвичай їх розташовуюмь так, як для запису інших слухових викликаних потенціалів (вертекс, мастоїд). ASSR представляє собою нервову активність у відповідь на вузькополосний стимул. Таким чином, частота хвиль від мозку відповідає частоті стимуляції.

ASSR викристовується в основному в аудіологічній діагностиці. Це потужний метод надання частотно-специфічної оцінки поведінкових порогів у всьому діапазоні частот та рівнів, притаманних тональній аудіометрії.
Sentiero - ASSR
Алгоритм дозволяє вимірювати одночасно до восьми частот (чотири на вухо) при використанні частоти стимуляції 80-Гц та до чотирьох частот (по два на вухо) у разі використання режиму 40-Гц.

Sentiero - крива вимірів ASSR     Зі збільшенням виділеного часу імовірність виявлення ASSR збільшується. У тиші та при наявності сприятливих умов проведення дослідження для отримання відповіді повинно бути достатньо 360 секунд. При високій м`язовій активності, високому опорі електродів, наявності зовнішнього акустичного та електричного впливу виділений час треба значно збільшити, особливо при при вимірах близько порогових рівнів.

Результат вимірів відображується у вигляді аудіограми. Можна побачити, на яких частотах та при яких рівнях проводилися виміри. Можна подивитись детальниу інформацію (діаграму виміру за часом) по кожному з вимірів.