Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

Ігрова аудіометрія – широко визнаний метод в педіатричній аудіології. Проте методика проведення тесту, при якій дитина повинна бути постійно зосередженою, швидко стомлює її. На відміну від цього тест, заснований на грі з використанням зображень і розрахований на індивідуальний темп випробувань може значно збільшити уважність дитини.

MAGIC – новий інструмент для проведення тональної порогової аудіометрії в ігровій формі. Дитина сама контролює проведення процедури вимірювання (попросту грає), при цьому уважність дитини значно збільшується.

Призначення MAGIC – проведення тональної аудіометрії у дітей дошкільного та шкільного віку.

MAGIC дозволяє проводити аудіометрію на частоті від 250 Гц до 8 кГц. Різні частоти представлені різними тваринами: корова – 250 Гц, ведмідь – 500 Гц, слон – 1 кГц, кіт – 2 кГц, вівця – 3 кГц, миша – 4 кГц, птах – 6 кГц, дельфін – 8 кГц. Кожна тварина представлена в трьох варіантах: “нейтральне” (при натисканні на якого лунає тональний сигнал), “здорове” (натиснувши на яке дитина показує, що звук почуто) та “хворе” (щоб показати, що звук не почуто).

корова - 250 Гц ведмідь - 500 Гц слон - 1 кГц кіт - 2 кГц вівця - 3 кГц миша - 4 кГц птах - 6 кГц дельфін - 8 кГц

Перед проведенням дослідження дитина повинна бути проінструктована. Наприклад: здорові тварини чують звук, а хворі тварини не можуть. Дитина – “Доктор”. Вона повинна визначити, хвора тварина або здорова. Дитина вибирає тестовану тварину, натискає на неї. Якщо дитина чує звук – це здорова тварина, дитина натискає на здорову тварину. Якщо вона звуку не чує – тварина хвора і дитина натискає на зображення хворої тварини.

Випробуванням за допомогою сенсорного екрана керує безпосередньо дитина. Дорослий (аудіолог, аудіометріст) може контролювати проведення вимірювання та допомагати дитині. Він може також в будь-який час втрутитися в процедуру вимірювання або може зробити повторне тестування на будь-якій частоті, якщо це необхідно.

MAGIC - ігрова тональна аудіометрія щоб почути звук - натисніть на тварину результат MAGIC - аудіограма деталізація вимірювань MAGIC