Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

MIRA – фірмове програмне забезпечення, яке розповсюджується вільно. Актуальну (останню) версію MIRA можна завантажити на домашній сторінці Path medical.
https://www.pathme.de/support

Для підключення приладу до комп’ютера через ПЗ Mira використовують звичайний USB-кабель, який входить в стандартну комплектацію.

Для того, щоб перший раз війти в програму використовуйте логін: admin, пароль: 1234. Надалі, для уникнення несанкціонованого доступу, рекомендується змінити дані користувача на свої.

Основна функція програмного забезпечення MIRA, доступна для всіх без винятку приладів – оновлення версії прошивки (Firmware) на більш актуальну. Це дає можливість використовувати на приладі останні доступні оновлення (в рамках встановленої ліцензії). Методи обробки вимірювань, способи фільтрації шуму, межі діапазонів і т.п. змінюються, слідом за новітніми досягненнями науково-технічної думки. Це знаходить своє відображення в оновленій прошивці приладів. Нова прошивка пристрою та оновлення програмного забезпечення MIRA розміщуються кожен квітень та жовтень на домашній сторінці Path medical. Якщо будуть доступні позапланові поновлення – про це своєчасно інформують дистриб’юторів.

Крім того, якщо на приладі встановлений модуль підключення до комп’ютера (SW-COM) – це відкриває додаткові можливості:
– можливий обмін даними між приладом і комп’ютером;
– програмне забезпечення MIRA спрощує аналіз даних, дозволяє користувачеві змінювати конфігурацію, додавати коментарі до даних пацієнта та його результатів;
– можливість зберігання бази даних необмежених розмірів;
– можливість друку результатів на звичайному принтері (при бажанні – зі свої логотипом на бланку).

Модуль підключення до комп’ютера (SW-COM) дозволяє підключатися (та передавати дані) до будь-якого комп’ютера, де встановлено програмне забезпечення MIRA.

MIRA не надає ніяких додаткових діагностичних функцій – тільки оновлення прошивки приладу і зберігання і обробка отриманих даних.