Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

Однією з основних переваг приладів для діагностики слуху, які пропонує компанія Path Medical, є модульний принцип побудови. Тобто прилад можна ускладнювати, просто встановлюючи на нього додаткові модулі – щоб отримати додаткові функції не потрібно купувати новий прилад. Щоб додати новий модуль, потрібно просто ввести новий ліцензійний ключ.

Є можливість випробування (та повноцінного використання) невстановлених модулів. Для цього потрібно запустити режим DEMO. Цей режим дозволяє користуватися всіма модулями, доступними на цьому приладі, до кінця дня. Режим DEMO можна запустити 15 разів.

Під словом “модуль” розуміється не тільки одна з методик обстеження слуху, але також можливість перенесення даних до спеціалізованої програми, підключення принтера, модему, збереження результатів аудіометрії у форматі Noah…

Прилади дають можливість проводити суб’єктивну (за допомогою психоакустичних методів) та об’єктивну (за допомогою фізіологічних методів) оцінку слухової функції.

Sentiero - выбор модуляДо психоакустичних модулів відносяться:
– MAGIC (Multiple-choice Auditory Graphic Interactive Check) – заснована на картинках тональна аудіометрія
– PTA (Pure Tone Audiometry) – звичайна тональна аудіометрія
– SUN (Speech Understanding in Noise) – розбірливість мови в шумі на основі логатомів – звукосполучень, у яких згодна стоїть в інтервокальній позиції.

До фізіологічних модулів відносяться:
– TEOAE Quick – виконання вимірювання ЗВОАЕ з використанням автоматизованого статистичного алгоритму виявлення відповіді.
– TEOAE Diag – виконання звичайного виміру викликаної отоакустичної емісії (ЗВОАЕ).
– DPOAE Quick – швидка оцінка, вказує на наявність відповіді для вибраних частот та рівнів сигналу.
– DPOAE Threshold – оцінка порогів слуху за допомогою ОАЕ (отоакустичної емісії) на частоті спотворення за допомогою екстраполяції.
– ABR – виконання вимірювання КСВП (коротколатентних слухових викликаних потенціалів).
– ASSR – стаціонарні слухові викликані потенціали – об’єктивна аудіометрія.

Крім цього існують модулі:
– MIRA – можливість передачі даних про проведені дослідження, даних пацієнтів у спеціалізоване ПЗ MIRA з можливістю подальшого зберігання бази даних, обробки, оцінки та роздруківки результатів

тональная аудиометрия ASSR - объективная аудиометрия до 100 дБ DPOAE - возможность одновременного измерения на 2-х частотах Результат измерения DPOAE для отдельного уровня подаваемого сигнала