Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

ТОВ «ЦЕНТР СЛУХУ» заснований у 2010 році та має представників у 10 обласних центрах України. 

Основними напрямами діяльності нашої компанії є: 

  1. Постачання лікарям медичного обладнанням PATH Medical.
  2. Забезпечення надійними слуховими апаратами  для будь-яких втрат слуху.
  3. Постачання аксесуарів та комплектуючих.
  4. Просування сучасних методів діагностики слуху у дітей та дорослих.
  5. Навчання підбору та налаштуванню цифрових слухових апаратів.
  6. Сервісна підтримка та навчання роботі на медичному обладнанні PATH Medical.

ТОВ «Центр Слуху» є офіційним дистриб’ютором провідного європейського виробника аудіологічного обладнання PATH Medical (Німеччина). 

Компанія PATH Medical є світовим лідером в розробці та постачанні сучасних пристроїв для швидкої та надійної діагностики слуху у дітей та дорослих, скринінгу слуху для новонароджених, дітей дошкільного та шкільного віку. Діагностичне обладнання для аудіометрії, імпедансометрії, отоакустичної емісії DPOAE та TEOAE, кохлеарної об’єктивної аудіометрії, слухових потенціалів мозку- КСВП, ASSR може бути поставлене Вам як окремо, так і комбіновано (2 в 1, 3 в 1, 4 в 1 та навіть всі обстеження в одному приладі: «клініка у Ваших руках»).

Команда PATH MEDICAL – це поєднання талановитих розробників, інженерів, вчених, які втілюють інновації в найсучасніші та найефективніші прилади для діагностики слуху.

Це команда, що складається з відділів розробки, виробництва, управління якістю, обслуговування та операцій (купівля, продаж, вхідна інспекція, відправка).

Обладнання, виробництва PATH Medical (Німеччина) успішно використовується у пологових будинках та лікарнях м. Києва, Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Хмельницької, Волинської та Одеської областей,  сурдологічному центрі «СУВАГ», спеціалізованій ЛОР лікарні №30  м. Харкова, інших державних та приватних клініках. Медичне обладнання сертифіковане та успішно використовується в Європі, США, Україні та багатьох інших країнах світу. Аудіометри знаходяться у переліку товарів критичного імпорту згідно Додатку до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022 року No 153 та можуть постачатися в період воєнного стану.