Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

PATH MEDICAL – німецька компанія, що пишається інноваційною продукцією з застосуванням передових технологій.

Команда PATH MEDICAL – це поєднання талановитих розробників, інженерів, вчених, які втілюють інновації в найсучасніші та найефективніші прилади для діагностики слуху.

Це команда, що складається з відділів розробки, виробництва, управління якістю, обслуговування та операцій (купівля, продаж, вхідна інспекція, постачання).

Група інженерів PATH MEDICAL працює в галузі з 1998 р. і є “дідусями” алгоритмів ABR та OAE, що застосовуються у виробах різних торгових марок по всьому світі.

Лише з 2009 р. ці алгоритми стали доступні у власній фірмовій продукції PATH MEDICAL під назвою SENTIERO. Вони регулярно оновлюються та підтримуються, забезпечуючи постійне вдосконалення технології PATH і значні переваги для кінцевого користувача. З 2009р., на базі платформи SENTIERO були забезпечені унікальні досягнення:

  • Обслуговуючи перевірку та відстеження слуху новонароджених у Німеччині з 2007 року, PATH MEDICAL представила pathTrack, як повноцінне рішення з бездротовою передачею та захищеною конфіденційністю даних, “готове рішення” для програм перевірки слуху новонароджених. В цілому, pathTrack – це найпоширеніша програма відстеження!
  • Представлення першої OAE платформи з аудіометром і сенсорним екраном у 2009 році.
  • Представлення першої діагностичної системи ABR у портативному пристрої в 2012 році, включаючи автономну роботу. SENTIERO можна віддалено керувати з ПК.
  • Представлення першого тимпанометра з сенсорним екраном у галузі в 2014 році.
  • Представлення найшвидшого в світі алгоритму DPOAE з мульти-частотною стимуляцією та FMDPOAE® у 2016 році – до 4 разів швидше, ніж конкурентоспроможні пристрої!
  • Представлення найдосконалішого/найшвидшого модуля ABR і ASSR – технологія SP2  дозволяє використання ASSR SP2  і ABR SP2 з 2017 року.
  • Представлення першого в світі комплексного діагностичного приладу для OAE, аудіометрії, ABR, ASSR, тимпанометрії, перевірки рефлексів та eABR у 2018 році. 
  • 2020 рік – представлення іншого зонду для перевірки, з прямим дизайном, дозволяє вибрати оптимальний робочий процес при розміщенні зонда. 
  • Розробка найменшого в світі USB тимпанометра nanoTymp, під управлінням ПК з Windows, MacOS чи навіть зі смартфону Android!
  • 2021 рік- розробка та серійне виробництво найсучаснішого у світі приладу для скринінгу слуху новонароджених- аудіометру QSCREEN з першим у світі зондом ОАЕ з шумоприглушенням.

Всі прилади постачаються з гарантією виробника, оскільки ми довіряємо якості та виробництву в Німеччині!