Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

SUN є інноваційним мовним тестом, призначеним для скринінгу стану слуху у дорослих за допомогою логатомов – звучань, що не несуть смислового навантаження – приголосна в интервокальной позиції. SUN - розбірливість мовлення в шумі з використанням логатомов

Тест розроблявся так, щоб він був швидким, переконливим, з низьким когнітивним навантаженням. Тест SUN розроблений для оцінки прослуховування в найбільш важких ситуаціях, з якими найчастіше стикаються дорослі, – розуміти мовлення в шумі.

Щоб звести до мінімуму тривалість процедури випробувань, послідовність стимулів, представлених в тесті (набір логатомів) має фіксовану довжину. Щоб звести до мінімуму когнітивне навантаження, задача розпізнавання стимулів в тесті спрощена, для кожного звучання пропонується тільки три варіанти. Використовується процедура вимушеного вибору з трьох. Пацієнт повинен вибрати за допомогою сенсорного екрану один з трьох запропонованих варіантів логатомов (наприклад, АТА, АРА, АСА). Логатоми подаються через навушники з різним співвідношенням сигнал / шум.

Результат скринінгового тесту SUN у вигляді світлофора     Тест дає три варіанти результату: слух в межах норми; слух може бути нижче норми; слух може виявитися значно нижче норми.

Призначення тесту SUN – оцінка розбірливості мовлення в шумі. Тест був розроблений спеціально для раннього виявлення вікових втрат слуху; він може також використовуватися як мовний тест у школярів

Мовні стимули можуть подаватися через навушники, звукові зонди або динаміки вільного поля.

Цей тест був спочатку розроблений для дорослих, проте він може також успішно використовуватися для школярів, починаючи з 1 класу (необхідне вміння читати).