Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

QSCREEN

Q SCREEN® був розроблений, щоб задовольнити ваші основні потреби в скринінгу слуху новонароджених з ефективністю, точністю та надійністю. Це універсальна скринінгова платформа OAE та ABR, що включає TEOAE та DPOAE, включаючи наші унікальні функції, такі як FMDPOAE та багаточастотне тестування. Крім того, Q SCREEN® пропонує високоефективний скринінговий ABR, щоб задовольнити потреби швидких і надійних автоматизованих записів ABR, включаючи гнучкі конфігурації, які повністю налаштовуються відповідно до регіональних протоколів програми NHS. Поставляється з першим у світі зонд ОАЕ з шумоприглушенням, який дозволяє наша технологія

Тестування OAE у шумному середовищі та значно скорочує час тестування. Зонд оснащений 2 мікрофонами і знижує чутливість до шуму навколишнього середовища до 12 дБ. Завдяки цьому час тестування пришвидшується на 50%.

Спростіть введення даних за допомогою камер високої чіткості Q SCREEN, механізмів виявлення штрих-коду та QR-коду. Q SCREEN® розроблено, щоб максимально полегшити повсякденні завдання ! Заряджання, передача даних на док-станцію, друк і передача модему на pathTrack – все це виконується бездротовим способом.

Ціна: 412 500.00 грн.