Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

Sentiero - ASSR     Один з новітніх тестів, що використовується для перевірки слуху, називається «відповідь на постійний модульований тон» (ASSR). Цей тест також називають “об’єктивна аудіометрія”, тому що він дозволяє об’єктивно (без участі пацієнта) оцінити стан слухової функції. Тест проводиться, коли пацієнт перебуває у стані спокою. У цей час проводиться реєстрація електричної активності слухового нерва, викликаної постійним акустичним модульованим тоном.

Однією з переваг тесту є те, що ASSR перевіряє стан слуху дитини на конкретних частотах, що дозволяє лікарю прогнозувати рівень слуху в широкому частотному діапазоні звуків з підвищеною точністю.

Sentiero - ASSR     Крім того, тест ASSR не займає багато часу (одночасно може тестуватися слух на 4-х з обраних частот і на обох вухах) і має більш широкий діапазон рівнів гучності, ніж ABR, що дозволяє встановити розмежування між серйозними і легкими проблемами зі слухом. Слід зазначити, однак, що складно провести розмежування між незначною втратою слуху і нормальним слухом, тому існує ймовірність неправильної постановки діагнозу для дітей, що мають незначну втрату слуху.