Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

PTA (тональна аудіометрія) є ключовим дослідженням при перевірці слуху і дозволяє визначити пороги слухового сприймання пацієнта на кожній частоті, а також ступінь і тип (кондуктивна, нейросенсорна або змішана) приглухуватості. Тональна аудіометрія є суб’єктивним дослідженням, так як пороги слухового сприймання фіксуються на підставі суб’єктивних відповідей пацієнта. Це дослідження проводиться з дорослими пацієнтами, а також з дітьми, які в змозі зрозуміти, що від них вимагається і дати адекватну відповідь.

Як правило, тональна аудіометрія виконується за допомогою аудіометру у вигляді настільного пристрою. Пристрої Senti та Sentiero являють собою портативні пристрої, що відповідають всім основним вимогам для діагностичних аудіометрів класу 3 відповідно до DIN IEC 60645-1.

При проведенні тональної аудіометрії в режимі скринінгу результати показують, чи є рівень слухового сприйсання пацієнта кращим або гіршим ніж рівень, вибраний аудіологом (аудіометристом) як тестовий. Це – перевірка наявності слухового сприймання при заданому рівні інтенсивності звуку. Тест пройдено, якщо всі звуки почуті обома вухами. Скрініга-тест на обраних рівнях та частотах реалізується швидше, ніж знаходження порогів слухового сприймання на тих же частотах. Для проведення скринінг-тесту потрібно заздалегідь задати тестовані частоти і рівень інтенсивності сигналу.

вибір параметрів для тональної аудіометрії     Модуль РТА призначений для визначення порогів слухового сприймання пацієнтом тональних сигналів, починаючи з дітей дошкільного та шкільного віку. Прилад також може використовуватися в клініках (перевірка слуху на місці у хворих, яким складно пересуватися, в машинах швидкої допомоги), в поліклініках, в медичних кабінетах.

Залежно від встановленого ліцензійного ключа, доступно три різних модифікації модуля:

PTA 4
для оцінки порогів слухового сприймання по повітряній провідності на частотах 0.125, 0.25, 0.5, 0.75, 1, 1.5, 2, 3, 4, 5 і 6 кГц. Рівень стимулу може бути встановлений від 0 до 70 дБ.

PTA 4 розширений
для оцінки порогів слухового сприймання по повітряній провідності на частотах PTA 4 плюс частота 8 кГц. Рівень стимулу може бути встановлений в діапазоні від -10 до 110 дБ (верхня межа залежить від можливостей акустичного перетворювача).

PTA 3
автоматична тональна аудіометрія - вибір параметрів для оцінки порогів слухового сприймання по повітряній та кістковій провідності. Параметри рівня стимулу для повітряної провідності такі ж, як і для PTA 4 розширений. Для кісткової провідності: частота від 0.25 до 8 кГц, рівень стимулу від -10 до 60 дБ.

Тональний сигнал по повітряній провідності може подаватися через навушники або звуковий зонд. Однак при використанні звукового зонду максимальний рівень стимулу буде на 10 дБ нижче.

Так як тональна аудіометрія є психоакустичним методом перевірки слуху, важливе значення мають концентрація пацієнта та його готовність до співпраці.
Майте на увазі, що у дітей результати, отримані в процесі проведення тональної аудіометрії, можуть сильно відрізнятися від реальних порогів слуху. У цих випадках рекомендується вимірювання порогів слуху за допомогою модуля DPOAE Threshold (вимірювання порогів за допомогою ОАЕ)

Технічні характеристики приладу в цілому і окремих модулів можуть змінюватися. Поточну версію можна знайти на сайті виробника.