Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

Затримана викликана отоакустична емісія – TEOAE. рівень реєстрації відповіді та рівень шуму відображаються на екрані під час вимірювання TEOAE

TEOAE не реєструється при втраті слуху вище, ніж ~ 15 дБ у разі кондуктивной приглухуватості та ~ 30 дБ у разі нейросенсорної втрати слуху.

Діагностика (Diag) застосовується для вимірювання TEOAE в часовому вікні від 3 до 13 мс при фіксованому рівні стимулу.

Рівень реєстрації відповіді та рівень шуму відображаються на екрані під час вимірювання. На екрані також відображаються дані про стабільність стимулу, кількість відхилених кадрів (артефактів) та час вимірювання. Рівень шуму і співвідношення сигнал / шум вказуються для кожного частотного діапазону. Часові та частотні характеристики відповіді також відображаються на екрані.

Критерії оцінки відповіді можуть бути обрані в п'яти полуоктавних смугах     Критерії для оцінки відповіді як дійсної можуть бути обрані в п’яти полуоктавних смугах з центральною частотою 1, 1.5, 2, 3 та 4 кГц. Це робиться шляхом установки певного співвідношення сигнал / шум (3, 6 або 9 дБ) для кожної смуги частот. Крім того задається, по скількох частотних смугах (3, 4 або 5) необхідне співвідношення сигнал / шум має бути досягнуто.

Результат буде показаний на екрані: “тест пройдено”, “немає відповіді”, “тест перерваний”.

У клінічній практиці вважається, що результат буде достовірним при стабільності стимулів більше 80%. Артефакти повинні становити менше 20%.

Якщо на екрані відображається напис “тест пройдено” – слух знаходиться в межах соціально адекватного рівня.

На результат цього тесту великий вплив робить обраний критерій оцінки результату. Як видно з малюнків нижче – в одному випадку критерій оцінки був жорсткіше – 5/5, і в результаті “тест не пройдений”. В іншому критерій оцінки заданий 4/5 – і “тест пройдено”.

Критерій оцінки TEOAE 5/5 - тест не пройдено Діагностичне дослідження TEOAE - тест не пройдено Критерій оцінки TEOAE 4/5 - тест пройдено Діагностичне дослідження TEOAE - тест пройдено