Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

Одним з основних переваг приладів для діагностики слуху, які пропонує компанія Path Medical, є модульний принцип побудови. Тобто прилад можна ускладнювати, просто встановлюючи на нього додаткові модулі – щоб отримати додаткові функції немає необхідності купувати новий прилад. Для додавання нового модуля необхідно просто ввести новий ліцензійний ключ.

Є можливість випробування (і повноцінного використання) невстановлених модулів. Для цього необхідно запустити режим DEMO. Цей режим дозволяє користуватися всіма доступними на цьому приладі модулями до кінця дня. Режим DEMO можна запустити 15 разів.

Під словом “модуль” розуміється не тільки одна з методик обстеження слуху, але також можливість перенесення даних до спеціалізованої програми, підключення принтера, модему, збереження результатів аудіометрії у форматі Noah …

Прилади дають можливість проводити суб’єктивну (за допомогою психоакустичних методів) та об’єктивну (за допомогою фізіологічних методів) оцінку слухової функції.

Sentiero - вибір модуля     До психоакустическим модулів відносяться:
– MAGIC (Multiple-choice Auditory Graphic Interactive Check) – заснована на картинках тональна аудіометрія
– PTA (Pure Tone Audiometry) – звичайна тональна аудіометрія
– SUN (Speech Understanding in Noise) – розбірливість мови в шумі на основі логатомов – звукосполучень, в яких приголосна стоїть в интервокальной позиції.

До фізіологічних модулів відносяться:
– TEOAE Quick – вимірювання ЗВОАЕ з використанням автоматизованого статистичного алгоритму для виявлення відповіді.
– TEOAE Diag – звичайне вимірювання викликаної отоакустичної емісії (ЗВОАЕ).
– DPOAE Quick – швидка оцінка, вказує на наявність відповіді для обраних частот і рівнів сигналу.
– DPOAE Threshold – оцінка порогів слуху за допомогою ОАЕ (отоакустичної емісії) на частоті продукту спотворення за допомогою екстраполяції.
– ABR – виконання вимірювання КСВП (коротколатентних слухових викликаних потенціалів).
– ASSR – стаціонарні слухові викликані потенціали – об’єктивна аудіометрія.

Крім цього існують модулі:
– MIRA – можливість передачі даних про проведені дослідження, даних пацієнтів в спеціалізоване ПЗ MIRA з можливістю подальшого зберігання бази даних, обробки, оцінки та роздруківки результатів.

тональна аудіометрія ASSR - об`єктивна аудіометрія до 100 дБ DPOAE - можливість одночасного виміру на 2-х частотах Результат виміру DPOAE для окремого рівня поданого сигнала