Пн-П'т з 9-00 до 18-00;
Нд. з 9-00 до 15-00

Затримана викликана отоакустична емісія – TEOAE.

TEOAE не реєструється при втраті слуху вище, ніж ~ 15 дБ у разі кондуктивной приглухуватості та ~ 30 дБ у разі нейросенсорної втрати слуху.

Швидке вимірювання (Quick) використовується для скринінгових цілей (зокрема – при скринінгу новонароджених), що дозволяє за короткий час відсіяти пацієнтів, слух яких близький до норми.

Швидке вимірювання проводиться для визначення наявності відповіді зовнішніх волоскових клітин з використанням фіксованих критеріїв (користувач не може їх змінювати). Результат відповідності відповіді закладеним критеріям відображається на екрані.

Переривання вимірювання користувачем (зупинення) відображається як “тест перерваний”. Рівень реєстрованої відповіді та рівень шуму відображаються на екрані під час вимірювання. На екрані також відображаються дані про стабільність стимулу, кількість відхилених кадрів (артефактів) та часу вимірювання. Часові та частотні характеристики відповіді також відображаються на екрані.
Sentiero - негативний результат скринінгу ОАЕ Sentiero - результат скринінгового дослідження ОАЕ (TEOAE)
Результат буде показаний на екрані: “тест пройдено”, “немає відповіді”, “тест перерваний”.

У клінічній практиці вважається, що результат буде достовірним при стабільності стимулів більше 80%. Артефакти повинні становити менше 20%.

Якщо на екрані відображається напис “тест пройдено” – слух знаходиться в межах соціально адекватного рівня.